Komentāri
FOTO: Nitišs pēc Pasaules RX Zviedrijas posma pirmās dienas trešais
Foto: REINISNITISS.COM

Ar pirmajām divām kvalifikācijas kārtām šodien Hejesā, Zviedrijā, sākās Pasaules rallijkrosa čempionāta sestais posms. Jēkabpilietis Reinis Nitišs, kurš startē prestižākajā pilnpiedziņas Supercar klasē, pēc pirmās sacensību dienas kopvērtējumā ierindojas trešajā vietā. Svētdien Reiņa Nitišu startu pārraidīs TV kanāli TV6, Viasat Sport Baltic un portāls Skaties.lv.

Pirmo divu kvalifikācijas kārtu laikā Nitišs ieguvis 82 punktus un šobrīd ierindojas trešajā vietā. Līderpozīcijā ar 90 punktiem izvirzījies zviedrs Timijs Hansens, savukārt otrajā vietā šobrīd Nitiša komandas biedrs Bakeruds, kuram 88 punkti. Pasaules RX līderis Peters Sūlbergs pirmajā sacensību dienā izcīnīja 78 punktus un šobrīd ierindojas ceturtajā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Jau rīta treniņbraucienos viss izdevās pēc plāna, un diena ieguva ļoti pozitīvu ritējumu. Lieliski, ka šo sajūtu izdevās pārnest arī uz sacensību braucieniem, kurus veicu tuvu ideālam. Turklāt, otrajā braucienā uzrādīju ātrāko apļa laiku, kas vēlreiz apliecina Olsbergs MSE komandas sagatavotās Ford Fiesta ST automašīnas ātrumu!

Tagad jānotur šis ritējums, lai rīt, izšķirošajā dienā, spētu parādīt tik pat konkurētspējīgu sniegumu, un cīnītos par pašām augstākajām pozīcijām finišā! Vēlos teikt lielu paldies visiem faniem un atbalstītājiem, kas šajās brīvdienās atbraukuši uz Zviedriju – Jūsu klātbūtne un dzeltenie krekli visapkārt trasei ir vārdos neizsakāms enerģijas avots! Paldies Jums, un tiekamies rīt!” sportiskās motivācijas piepildīts ir Reinis Nitišs.

Pasaules čempionāts rallijkrosā kanālā TV6 un portālā Skaties.lv:

Svētdien, 5.jūlijā

16:00 Pasaules RX Zviedrijas posms.

Lasi vēl