FOTO! Malaizijas Grand Prix pirmajā treniņā iespaidīgi aizdegas Magnusena formula

0 Komentāru
FOTO! Malaizijas Grand Prix pirmajā treniņā iespaidīgi aizdegas Magnusena formula
Foto: AP/ SCANPIX ()

Pirmās formulas sezonas sezonas 16.posma, kas risinās Malaizijā, pirmajā brīvajā treniņbraucienā piektdien iespaidīgi aizdegās Renault pilota Kevina Magnusena formula, kas sesiju lika apturēt uz 15 minūtēm.

Veicot tikai vienu apli, Magnusens atgriezās boksos ar dūmojošu formulu, bet brīdi vēlāk tā aizdegās, radot arī lielus dūmus un liekot dānim steidzīgi atstāt automašīnu. Tiek ziņots, ka formulai bija degvielas noplūde, uzliesmojot pēc saskarsmes ar karsto automašīnu.

Sesiju nācās apturēt, jo pēc tam boksu celiņu vajadzēja attīrīt no ugunsdzēšamajām putām.

Kaut starp abām treniņu sesijām ir vien divas ar pusi stundas, “Renault” komanda paziņojusi, ka Magnusens, visticamāk, piedalīsies otrajā piektdienas sesijā, kas sāksies plkst.9 pēc Latvijas laika.

“Par laimi mašīna neizskatās pārāk smagi bojāta,” pauda “Renault” tehniskais direktors Niks Česters.

Foto

Atlikušā sesijas daļa tika aizvadīta pilnvērtīgi un kārtējo reizi dubultuzvaru izcīnīja Mercedes piloti – pirmais bija kopvērtējuma līderis Niko Rosbergs no Vācijas, kurš par pussekundi apsteidza britu Lūisu Hamiltonu. Savukārt labākais no pārējiem bija Ferrari somu pilots Kimi Reikenens, atpaliekot jau par vairāk nekā sekundi. Ceturtais bija otrs Ferrari braucējs Sebastjans Fetels no Vācijas, bet pārsteigumu sagādāja McLaren komandas spāņu pilots Fernando Alonso, kurš ar uzlabotu Honda dzinēju spēja izcīnīt piekto vietu.

Pasaules čempionāta kopvērtējuma līderim Rosbergam ir 273 punkti, bet par astoņiem mazāk ir Hamiltonam. Savukārt 179 punktus iekrājis trešajā vietā esošais austrālietis Daniels Rikjardo no Red Bull vienības, kuram ar 153 punktiem seko Fetels.

Šosezon F-1 piloti sacentīsies 21 posmā, sezonai noslēdzoties 27.novembrī Abū Dabī.

0 Komentāru