Komentāri
FOTO: Lēbam vēl viena uzvara krāšņajā Dakaras rallijreida posmā
Foto: AP/Scanpix

Deviņkārtējais pasaules čempions rallijā Sebastians Lēbs no Francijas ceturtdien izcīnīja trešo uzvaru šī gada Dakaras rallijreidā, triumfējot piektajā posmā un palielinot pārsvaru pār sekotājiem kopvērtējumā.

Dakaras rallijreida debitants Lēbs, kurš startē ar Peugeot automašīnu, 327 kilometrus garo posmu no Sansalvadoras de Huhujas Argentīnā līdz Ujuni pilsētai Bolīvijā veica trīs stundās, 32 minūtēs un 34 sekundēs. Viņš par 22 sekundēm apsteidza savu komandas biedru Karlosu Sainsu no Spānijas, bet par trīs minūtēm atpalika vēl viens francūzis un Lēba komandas biedrs Stefans Peteransels, kurš dienu iepriekš uzvarēja ceturtajā posmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: aizraujošo Dakāras rallija Bolīvijas posms

Otrajā posmā pēc kārtas ceturtais palika pērnā gada uzvarētājs Nasers Al-Atija no Kataras, kurš startējot ar Mini mašīnu, uzvarētājam zaudēja trīs minūtes un septiņas sekundes.

Kopvērtējumā Lēbs savu pārsvaru pār vienpadsmitkārtējo Dakaras rallijreida uzvarētāju Peteranselu palielināja līdz septiņām minūtēm un 48 sekundēm. Uz trešo vietu pakāpās Sainss, kurš Lēbam zaudē 13 minūtes un 26 sekundes, bet ceturtais ir Al-Atija, no Lēba atpaliekot jau par 14 minūtēm un 16 sekundēm.

Motobraucēju konkurencē ātrākais posmā bija austrālietis Tobijs Praiss, kuram šis bija otrais panākums sacensībās pēc uzvaras pirmdien otrajā posmā. Viņš distanci pieveica četrās stundās, trīs minūtēs un 44 sekundēs.

Lasi vēl