Komentāri
FOTO: Latvijas izlasei izcils panākums – sudrabs Eiropas Nāciju kausā kvadracikliem
Foto: facebook.com/Team-Latvia-QX-of-European-Nations-190876641244524/timeline/

10. un 11. oktobrī Vācijā norisinājās 2015. gada Eiropas Nāciju kauss kvadracikliem, kurā Latvijas izlasei izdevies izcīnīt augsto 2.vietu. Mūsu valsti sacensībās pārstāvēja Raivis Sootee, Kārlis Bole Jr. un Eiropas čempions kvadraciklu klasē – Edgars Meņģelis.

Sestdienas kvalifikācijā ātrākais izrādījās Edgars Meņģelis, savā braucienā uzrādot labāko apļa laiku, Edgars izcīnīja uzvaru. Labu sniegumu uzrādīja arī Raivis Sootee, kvalifikācijā ieņemot 4. pozīciju, bet Kārli Boli Jr. piemeklēja tehnikas problēmas, tādēļ sportistam bija jāsamierinās ar 13. pozīciju. ”Acīmredzot aizmugurējā zobrata aizsargpanna bija deformējusies un tāpēc arī vairs nespēju turpināt sacīksti. Ir dusmas, bet vienlaikus arī motivācija rīt “kapāties”  no visa spēka,” pēc sacensībām atzina sportists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Latvijas izlase izcīna augsto otro vietu

Pirmajā finālbraucienā sportisti uzrādīja ļoti labu sniegumu, Meņģeļa uzvara un Boles 9. vieta Latviju ierindoja dalītā 1./2.vietā. Otrajā braucienā Meņelis jau atkal palika nepārspēts, bet Sootee ne tik veiksmīgs brauciens un 30.vieta. Neskatoties uz to, Latvija savu pozīciju noturēja. Trešajā braucienā, kad trasē devās Sootee un Kārlis Bole Jr.. Pēdējā brauciena startā Raivis Sootee saķērās taisnes galā un turpināja braucienu kā priekšpēdējais. Tomēr braucienā spēja aizcīnīties līdz astotajai vietai. Kārlis Bole pēc starta no otrās rindas finišēja piektais. Rezultātā izcīnīto punktu summa Latvijas izlasei ļāva ierindoties augstajā 2. vietā. Pirmajā vietā ir Nīderlande, bet trešajā Vācija.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl