Komentāri

Sestdien 333 sporta kompleksā notika pirmais oficiālais šī gada drifta treniņš, kas pulcēja vairāk kā 60 drifta braucējus. Sportistiem šajā dienā bija iespēja beidzot ievingrināt rokas trasē un arī iziet sporta mašīnu tehnisko apskati.

Liels prieks bija redzēt jaunus sportistus PRO klasē. Arī Proam un Street klasēs šosezon redzēsim jaunas sejas un mašīnas – šeit jauno sportistu skaits ir pāri pa 20.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tagad sportisti cītīgi sāk gatavoties nākamajam drifta treniņam, kurš notiks jau svētdien, 1.maijā, Raganas katlā, Biķerniekos. Lielākajai daļai no sportistiem tā būs pirmā reize šajā trasē, tāpēc arī pirms sacensībām 7-8.maijā tiek rīkots papildus treniņš, lai sportisti aprastu ar trasi.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl