FOTO: latvietis Caune startēs FIA Pasaules kausā rallijreidā Karēlijā

Komentāri
FOTO: latvietis Caune startēs FIA Pasaules kausā rallijreidā Karēlijā
Foto: Nauris Bruniņš

No 20. līdz 22.februārim Karēlijā, Krievijā norisināsies pirmais FIA Pasaules kausa un Krievijas čempionāta posms rallijreidā Northern Forest. Tajā piedalīsies četras RE Autoclub pārstāvētās ekipāžas, tai skaitā Toni Gardemeister pilotētā ekipāža, kurā stūrmanis būs Latvijas autosportists Krišjānis Caune.

Šogad uz Pasaules kausa 1.posmu rallijreidā ar Latvijas autosporta komandu RE Autoclub dosies spēcīgi un jau sevi pierādījuši sportisti- Toni Gardemeister no Somijas un latvietis Krišjānis Caune. Gardemeister ir piedalījies vairāk kā 210 sacensībās, tai skaitā ieguvis arī pasaulē ceturtā ātrākā braucēja titulu. Par viņa stūrmani ir izvēlēts latvietis Krišjānis Caune , kurš autosportā ir jau no 11 gadu vecuma un uz podiuma ir kāpis vairāk kā 18 reizes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Latvijas RE Autoclub sastāvā FIA Pasaules kausa pirmajā posmā rallijreidā startēs pasaulē zināmi autobraucēji

Vēl Reautoclub komandu paŗstāvēs somi-Jouni Ampuja, Markku Hurskainen, Tapio Lauronen, Toni Lauronen un Aleksandrs Terentjevs ar Aleksejs Berkuts no Krievijas.

Debijai Pasaules kausa 1.posmam rallijreidā autosporta komanda RE Autoclub ir viennozīmīgi gatava: ”Mēs esam priecīgi, ka mēs uz šīm sacensībām brauksim kuplā skaitā, tai sk. ar izciliem somu autobraucējiem. Šis būs liels izaicinājums arī mums, jo 2 ekipāžu piloti un stūrmaņi sastrādāsies pirmo reizi. Mēs sagaidām patiešām interesantas sacensības un spēcīgus konkurentus! Tikai tad mēs būsim gandarīti par paveikto!” stāsta Re Autoclub vadītājs Roberts Elbakjans.

Rallijreids Northern Forest ir vienīgais sniega un ledus klātais rallijreida posms FIA Pasaules kausa posmu sērijā. Tas ir iespaidīgākais un populārākais rallijreida posms Krievijā, kur 350 km gara trase ietver skaistākos, tai pat laikā -viltīgus Sanktpēterburgas reģionu līkumainos, sniegiem klātus meža ceļus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl