Komentāri
FOTO: Latviešu sporta komandas RE Autoclub ekipāžas piloti svin uzvaru savā klasē sacensībās Africa Eco Race
Foto: Sergey Polivets

10.janvārī noslēdzās Africa Eco Race sacensības. Tajās piedalījās un uzvaru savā klasē svinēja arī latviešu sporta komandas RE Autoclub ekipāža Aleksandrs Terentjevs/Aleksejs Berkuts no Krievijas (Ford Raptor F150 SVT), kuriem 20.vieta absolūti un pirmā T2 klasē.

Africa Eco Race sacensību 12 ātrumposmi norisinājās no 29.decembra līdz 10.janvārim, ar 5978 km kopējo distanci un 3750 km garu ātrumposmu. Sportisti veica 12 ātrumposmus Marokas, Mauritānijas un Senegālas bezceļos. Kopumā auto ieskaitē bija reģistrētas 39 ekipāžas, tostarp septiņas ar smagajām mašīnām.

FOTO: Africa Eco Race sacensības

Jau pašā Africa Eco Race rallijreida pirmajā posmā, kas otrdien norisinājās Marokas teritorijā Terentjevs izcīnija līderpozīciju T2 klasē, taču kopvērtējumā – 19.pozīciju.

313 kilometrus garajā otrajā ātrumposmā no Jorf El Hamamas uz Tangouniti A.Terentjevs atkrita uz otro vietu T2 grupā un kopvērtējumā zaudēja trīs pozīcijas. Vecgada pēdējā dienā, 31. decembrī Marokā trešajā posmā A.Terentjevs kopvērtējumā turpināja zaudēt pāris pozīcijas kopvērtējumā un ierindojās 25.vietā. Taču jaunajam gadam iesākoties 1. janvārī aizvadot 409 kilometrus garu ātrumposmu no Assas uz Remzu El Kebiru, A.Terentjevs 4.ātrumposmā spēja atgūt 5 pozīcijas ieņemot 20. vietu, kā arī pirmo vietu T2 klasē. Pirms sacensību atpūtas dienas, sestdien, 2. janvārī A. Terentjevs izcīnīja augsto 18. vietu, taču pozīciju nesaglabāja, un pēc nākamajām sacensību dienām iekļūst top 20 un ieņem 20.vietu.

Lasi vēl