FOTO: Kristers Serģis prezentēs lielisko elektromotociklu!

Komentāri
FOTO: Kristers Serģis prezentēs lielisko elektromotociklu!
Foto: KTM

Arī elektromotocikls var būt sportisks, akcentē pieckārtējais pasaules čempions motokrosā blakusvāģu ekipāžām Kristers Serģis, kurš nedēļas nogalē – no 15. līdz 18. oktobrim – Ķīpsalā izstādē Vide un enerģija 2015 prezentēs šā brīža modernāko elektromotociklu KTM Freeride E.

Freeride E ir viegls, ārkārtīgi kluss un veikls enduro tipa motocikls, kam nepieciešama elektrouzlāde, nevis degvielas uzpilde. Bet tas ir tikpat sportisks, kā benzīna motocikli – spēkrata motors nodrošina 33 HP maksimālo jaudu un 42 Nm griezes momentu, līdz 22 kW jaudu un nepārtrauktu paātrinājumu pie ļoti zema kopējā svara – 95 kg, stāsta uzņēmuma “Kristers Serģis moto” direktors Kristers Serģis, kurš ir arī  KTM oficiālais pārstāvis Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Elektromotociklu var izmantot ne tikai sportam un atpūtai, bet arī saimniecības un lauku īpašuma apsekošanai. Tā braukšanas laiks ar pilnībā pielādētu akumulatoru ir līdz 60 minūtēm, bet akumulatora uzlādes laiks ir mazāks nekā 90 minūtes. Šīs īpašības apliecina, ka KTM Freeride E tiešām ir vismodernākais elektromotocikls, ar kuru ir viegli un patīkami braukt.

Freeride E ir tikai viens no daudzajiem elektrotransportlīdzekļiem, ko nedēļas nogalē varēs aplūkot Ķīpsalā. Šogad izstādē Vide un enerģija 2015 īpaša uzmanība ir veltīta videi draudzīgam transportam, kas, rūpējoties par vides ilgtspējību, mūsu ikdienā ienāk aizvien biežāk.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl