FOTO: Jonass, Karro, Ivanovs un citas motokrosa zvaigznes tiekas ar medijiem un līdzjutējiem

Komentāri
FOTO: Jonass, Karro, Ivanovs un citas motokrosa zvaigznes tiekas ar medijiem un līdzjutējiem
Foto: JĀNIS MICKĒVIČS

Piektdien tirdzniecības centrā Mols ar medijiem un līdzjutējiem tikās Latvijas motokrosa zvaigznes un pasaules čempionāta Ķeguma posma rīkotāji – Pauls Jonass, Kristers Serģis, Matīss Karro, Dāvis Ivanovs un citi.

Sestdien un svētdien Ķegumā Zelta zirga trasē notiks pasaules čempionāta sestais posms – Latvijas Grand Prix. Latvijas līdzjutēju galvenais favorīts būs pasaules vicečempions MX2 klasē Pauls Jonass. Latviju Ķegumā pārstāvēs arī Roberts Justs, Toms Macuks, Dāvis Ivanovs un Kārlis Sabulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Neapstrīdams favorīts MX2 klasē ir 2012. un 2013. gada pasaules čempions holandietis Džefrijs Herlingss, kurš ir Jonasa komandas biedrs KTM rūpnīcas komandā. Galvenajam favorītam seko trīs motobraucēji, kuri sezonas pirmajā daļā ir pretendenti uz otro un trešo vietu – Pauls Jonass, šveicietis Žeremijs Sīverss un Aleksandrs Tonkovs no Krievijas. Dažiem, kurus pieskaitīja medaļu pretendentu lokam, sezonas sākums neizdevās, taču vēl ir daudz posmu un braucienu, lai paspētu ielauzties līderu grupā. Tas nozīmē, ka Ķegumā trijniekā var tikt ne tikai četri minētie motobraucēji.

Otrs Latvijas pārstāvis MX2 klasē būs Roberts Justs, kurš kopvērtējumā atrodas uzreiz aiz pirmā desmitnieka (turklāt viņš nepiedalījās pirmajā posmā Katārā) un viņam šosezon ir reāli regulāri būt braucienos pirmajā desmitniekā, kā arī sasniegt labāko rezultātu karjerā kopvērtējumā – nav neaizsniedzams arī pirmais desmitnieks.

MXGP klasē spēkošanās par titulu norit starp pašreizējo tā īpašnieku francūzi Romeinu Febvrē un pagājušā gada pasaules čempionu MX2 klasē slovēni Timu Gajseru. Tieši Gajsera sniegums MXGP klasē pagaidām ir šīs sezonas lielākais pārsteigums. Nav atmetis cerības atgūt titulu eksčempions itālietis Antonio Kairoli, starp medaļu pretendentiem var minēt beļģi Žeremiju van Horebēku, Jevgeņiju Bobriševu no Krievijas un vācieti Maksimilianu Naglu, nav tālu no medaļu pretendentiem atpalikuši brits Šouns Simpsons un beļģis Kevins Strijboss.

Lasi vēl