FOTO: Jelgavā nedēļas nogalē gaidāms vērienīgais Latvijas Drifta Kauss

Pievienot komentāru
FOTO: Jelgavā nedēļas nogalē gaidāms vērienīgais Latvijas Drifta Kauss
Foto: Latvian drift

Sestdien un svētdien Jelgavā, sporta un atpūtas kompleksā Rullītis, norisināsies Latvijas Drifta Kausa 5. posms, kur par vērtīgajiem sezonas kopvērtējuma punktiem cīnīsies vairāki desmiti Street un ProAm klašu dalībnieki.

Sestdien no plkst. 15:00-19:00 notiks oficiālie treniņi, kurus būs iespējams apmeklēt visiem skatīties gribētājiem (ieeja 2 euro). Arī šogad dalībnieki dosies parādes braucienā pa Jelgavas ielām, kas startēs 19:30 no sacensību norises vietas un noslēgsies pie Jelgavas pils. (Ar parādes maršrutu būs iespējams iepazīties (www.driftlatvia.com)). Pēc parādes brauciena visi būs laipni gaidīti klubā Jelgavas Krekli, kur vakars norisināsies drifta atmosfērā.

Sacensību atklāšana paredzēta svētdien 30. augustā plkst. 13:00. Pasākuma apmeklētājiem visas dienas garumā būs iespēja izmantot veikparku un citas elpu aizraujošas ūdens atrakcijas. Ikvienam interesentam RC Drift piedāvās izmēģināt izbraukt ar profesionālu radio vadāmo drifta automašīnu pa vienīgo specializēto drifta trasi Baltijā. Par tīkamu mūziku rūpēsies atraktīvais DJ Kārli Blumfelds.

Sacensību organizētāji nav aizmirsuši par papildus atrakcijām bērniem, darbosies bērnu stūrītis, ar dažādām sportiskām un radošām aktivitātēm mazākajiem skatītājiem.

Ieejas biļešu cena: 5 eur, dalībnieku parka ieejas biļete: 7 eur. Bērniem vecumā no 10 līdz 16 gadiem ieeja maksās: 2,5 eur, bet bērniem līdz 10 gadiem, invalīdiem un pensionāriem ieeja būs bez maksas. DRIFT TAXI: 20 eur. Biļetes iepriekš pārdošanā pieejamas visās Biļešu serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv.