FOTO: jaunie censoņi aizvada aizraujošas MX Spīdveja sacensības

Komentāri
FOTO: jaunie censoņi aizvada aizraujošas MX Spīdveja sacensības
Foto: msport.lv

Pagājušajā sestdienā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē tika aizvadīts pirmais Latvijas junioru čempionāta posms MX Spīdvejā bērniem. Sacensības pulcēja kuplu dalībnieku skaitu – īpaši daudz bērnu, kuri motocikla mugurā kāpa pirmo reizi, turklāt trasē bija vērojamas sīvas cīņas un emocijām bagāti braucieni.

Pirmajā posmā kopā piedalījās 42 sportisti, no kuriem 17 startēja elektrisko kvadraciklu klasē, gūstot savu pirmo pieredzi šajā sporta veidā, 4 dalībnieki Mini klasē, 6 dalībnieki startēja Rūķu klasē, 6 dalībnieki Q50/70 Pro klasē un 9 dalībnieki Q100 Pro klasē.

Elektrisko kvadraciklu klasē sniegums no mazajiem censoņiem bija visnotaļ dažāds – kāds tikai izmēģināja apli ārpus trases, cits trasē devās jau ar pilnu gāzi. Sākumā viņi iepazinās ar tehniku un trasi, un tad viņiem tika sarīkotas sacensības. Elektrisko kvadraciklu klase pierādīja, ka bērnos potenciāls ir, atliek viņus uzrunāt un ar viņiem strādāt.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl