Komentāri
FOTO: drifts ar kūpošām riepām un siltu sauli atgriežas Biķerniekos
Foto: Artis Pupiņš

Pēc garā ziemas pārtraukuma Biķernieku trasi sestdien atkal piepildīja dzinēju dārdoņa un bieza dūmu sega – Mežciemā atkal notika drifts!

Sestdien notika visu trīs Baltijas valstu nacionālo čempionātu posmi un atsevišķa Baltijas čempionāta ieskaite. Viena no spilgtākajām solījās būt Degviela Motorsport komandu, kuru pirmajā posmā PRO klasē pārstāvēja Voldemārs Siliņš, Alvis Buls un Jānis Sijāts. Siliņš pagājušajā gadā ProAm ieskaitē finišēja otrajā vietā, līdz ar to būs interesanti redzēt, vai viņš arī PRO klasē spēs cīnīties par pirmajām vietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl