Komentāri
FOTO: drifteri bauda sauli un sacenšanās prieku jaunajā Drift Games projektā
Foto: BALTICRACE.LV

Drift Games ir jauns projekts, kas domāts, lai braucēji izklaidētos, labi pavadītu laiku un to izbaudītu arī skatītāji. Starp dalībniekiem sestdien bija 2015. gada Latvijas drifta čempions Ingus Jēkabsons, Latvijas drifta kausa Street klases gada uzvarētājs Edijs Lūkins, Latvijas drifta kausa ProAm klases gada uzvarētājs Jevgēņijs Sapuns, austrālietis Aleksandrs Kantarovskis un All Star Drift Series vicečempions Jānis Eglīte.

Drift Games ietvaros notika četras sacensības – Gymkhana, Drifta futbols, parkošanās un Beat The PRO tandēmu cīņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gymkhana aizrāva braucējus, un tas, ka tu brauc sava prieka pēc, braucējiem patika. Nākamgad vismaz 4 reizes braucējiem papildus drifta treniņiem būs iespēja uzbraukt arī Gymkhana.

FOTO: Drift Games sestdien Biķerniekos

Ātrākais Gymkhana disciplīnā bija Roberts Rode, kurš kādu laiku braukšanu driftā nolicis pie malas, tomēr šoreiz izlēma piedalīties. Roberts trasē bija ātrākais – 25,2 sekundes, aiz sevis atstājot Regnāru Mozgu Kļaviņu ar 25,7 sekundēm un Ingusu Jēkabsonu ar 25,73 sekundēm.

Drifta Futbols bija viena no dienas grūtākajām disciplīnām. Ar drifta mašīnu trāpīt pa futbola bumbu sānslīdē jau tā nav viegli, bet iesist to vārtos ir vēl grūtāk, tomēr ne neiespējami. Šajā disciplīnā 1. vietu izcīnīja Edijs Lūkins, aiz sevis 2. vietā atstājot Edmundu Ērgli, bet dalītā trešajā vietā bija Uģis Bokāns un Jānis Strazdiņš, kurš pirmo reizi bija sēdies pie drifta auto stūres, aizlienējot to no sava komandas biedra. Jānis ir Degviela komandas labākais palīgs sacensību laikā, bet šoreiz pats izbaudīja, kā tas ir būt braucējam.

Parkošanās bija viena no aizraujošākajām disciplīnām, kura kļūdas nepiedod. Daži braucēji diezgan pamatīgi sabuktēja savas mašīnas, tomēr tagad dzelžu taisnošanai priekšā ir visa ziema un prieks no dalībnieku acīm nepazuda. Disciplīna prasīja meistarību, un to lieliski pierādīja Edijs Lūkins, kurš visos trijos mēģinājumos pieparkojās tik perfekti, ka tika iegūti maksimāli augstākie punkti. Aiz sevis Edijs atstāja ne mazāk spēcīgos konkurentus – Intu Bērziņu, Kasparu Svīkuli un Rinaldu Rižovu. Šī disciplīna bija ļoti aizraujoša, un galvenais – ja labi grib. to var izdarīt perfekti, bet dzelžu locīšanas.

Beat The PRO bija dienas saldais ēdiens, kad pirmo reizi Latvijā tika braukta TOP 64 tandēmu egle. Pāri tika salikti pēc izlozētiem cipariem, trase tika braukta tā, lai būtu atbilstoša visiem braucējiem. Šī bija ļoti interesanta pieredze visiem, jo kopā brauca gan Street klases braucēji ar Pro, gan ProAm ar Street, gan ProAm ar Pro. Braucēji izbaudīja cīņas ar prieku, pat sagriežoties trasē vai noslāpstot mašīnai, viens otru pastumjot. Finālā PRO klases pārstāvji pierādīja to, ka šogad Beat The PRO neviens tomēr nepieveica, jo līdz uzvarai uz augstākā pakāpiena ar fantastisku sniegumu aizcīnījās Jānis Eglīte, aiz sevis atstājot austrālieti Aleksandru Kantarovski un 2015.gada Latvijas čempionu Ingusu Jēkabsonu.

Galvenais mērķis tika sasniegts – braucēju acīs mirdzēja prieks, diena bija saulaina un izdevusies, un Drift Games noteikti notiks arī nākamgad!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl