Komentāri
FOTO: Biķernieku trasē sākas augsta mēroga starptautiskas sacensības spīdvejā

Šodien, 27.jūnijā, CSDD Biķernieku trasē norisināsies 2016.gada spīdveja Grand Prix pretendentu pusfināls. Tik augsta mēroga spīdveja sacensības šajā trekā vēl nav notikušas. Dalībnieki sola neprognozējamu un spraigu cīņu visu sacensību garumā.

Līdzīgi kā Latvijas sportisti, arī ārzemnieki atzina, ka ļoti daudz ko izšķirs pirmais līkums un pirmais aplis. Viss būs atkarīgs no meistarības un veiksmes , kā arī no tā, kurš pirmais “nolasīs” treku un ieņems īsto trajektoriju. Šobrīd Biķernieku spīdveja trekā apdzīšanas iespējas ir krietni vien labākas nekā sākotnēji sportisti prognozēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl visi 16 sportisti spīdveja celiņu oficiālajā treniņā iepazīt nepaspēja, jo viņiem vēl vakar vēlu vakarā Polijā un Zviedrijā bija jāpiedalās sacensībās.

Biķernieku spīdveja treks ir izbūvēts 1976.gadā, bet dažādu apstākļu dēļ 90-to gadu sākumā šis motosporta veids Rīgā panīka. Šobrīd treks ir pilnībā atjaunots un visaugstākajā līmenī piemērots kā sportistu, tā arī skatītāju vajadzībām un drošībai. Biķernieku spīdveja treka garums ir 355 metri. Sportisti jau iepriekš ir novērtējuši, ka šī nav viegli “nolasāma” trase, jo tās līkumi ir nedaudz asāka nekā citviet pasaulē.

Pēc šīm sacensībām septiņi labākie (plus viens rezervists) iekļūs pretendentu finālā, kas 5.septembrī notiks Ribņikas mototrekā Polijā. Savukārt šo sacensību trīs labākie iekļūs 2016.gada Grand Prix seriāla pamatsastāvā.

Vismaz 12-13 motobraucēji no visiem 16 Rīgas sacensību dalībniekiem reāli pretendē uz iekļūšanu pirmajā septiņniekā un starp šiem 16 dalībniekiem nav neviena, kuram nebūtu izredžu tikt Grand Prix pretendentu finālā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl