Komentāri
FIA oficiāli apstiprina nākamās sezonas F-1 kalendāru ar 20 posmiem
Foto: AFP/ SCANPIX ()

Starptautiskā automobiļu federācija (FIA) trešdien oficiāli apstiprinājusi nākamās sezonas Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta kalendāru, kas šoreiz sastāvēs no 20 posmiem.

Apstiprinājusies jau iepriekš izskanējusī informācija, ka kalendārā nav iekļauts posms Vācijā, kam bija jānorisinās 30.jūlijā Hokenheimā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

F-1 posms Vācijā nenotika jau pērn, kamēr šogad tas atgriezās kalendārā. Pēdējos gados sacīkstes šajā valstī pamīšus risinājušās Hokenheimā un Nirburgā, tomēr abas trases saskaras ar finansiālām problēmām.

Pateicoties Hokenheimas posma izkrišanai no kalendāra, nākamajā sezonā braucējiem būs četras nedēļas ilgs vasaras pārtraukums. Kopā līdz ar to 2017.gada sezonā paliks 20 sacīkstes, pirmajai 26.martā risinoties Austrālijā, bet pēdējai 26.novembrī Abū Dabī.

Tāpat par nedēļu ātrāk pārcelts F-1 posms, lai tas nepārklātos ar Lemānas 24 stundu sacensībām. Formulas braucēji tajā nākamgad sacentīsies 25.jūnijā. Iepriekš neskaidri bija arī posmi Kanādā un Brazīlijā, bet tie tiks aizvadīti.

Šosezon F-1 kalendārā bija 21 posms, kas bija rekordliels sacensību skaits. Šajā sezonā par F-1 čempionu pirmo reizi karjerā tika kronēts Vācijas braucējs Niko Rosbergs no “Mercedes”, kuram noslēdzošajā posmā Abū Dabī izdevās nosargāt kopvērtējuma vadību pār iepriekšējo divu gadu labāko pilotu Lūisu Hamiltonu no Lielbritānijas (“Mercedes”).

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl