Fetels par savu nākotni F1: Nezinu, ko darīšu pēc 2020. gada sezonas

0 Komentāru
Fetels par savu nākotni F1: Nezinu, ko darīšu pēc 2020. gada sezonas
FORMULA1

Vāciešu pilots Sebastjans Fetels no “Ferrari” komandas vēl nav ticis skaidrībā par savu nākotni Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionātā.

Četrkārtējam F-1 čempionam Fetelam pēc nākamās sezonas beigsies līgums ar “Ferrari” komandu, ar kuru viņam šajā sacensību seriālā par čempionāta uzvarētāju tā arī nav izdevies kļūt.

“Ja godīgi, es nezinu, ko darīšu pēc 2020.gada sezonas,” atzina Fetels, kurš iepriekšējos divos gados kļuva par F-1 vicečempionu. “Tomēr es joprojām jūtos lieliskā gatavībā. Vienmēr esmu bijis paškritisks un ambiciozs. No sevis sagaidu daudz.”

Visus četrus titulus vācietis savulaik guva ar “Red Bull” komandu.

“Es mīlu sacīkstes un sacenšanos ar šiem puišiem. Šobrīd man šajā sacensību seriālā patīk daudz lietu, kuras man pietrūks, kad došos prom, tāpēc man nav nodoma beigt braukt jau rīt,” izteicās Fetels.

Fetels F-1 čempionātā ir jau kopš 2007.gada, bet “Ferrari” vienībā viņš brauc jau no 2015.gada sezonas. Turklāt šobrīd viņam nopietnu konkurenci komandā sastāda talantīgais Monako braucējs Šarls Leklērs.

Vācietis pēc pirmajiem trim šīs sezonas posmiem kopvērtējumā ir ceturtais, no līdera Lūisa Hamiltona (“Mercedes”) atpaliekot jau par 31 punktu.

0 Komentāru