Fetels par mata tiesu izsprūk no soda pēc F1 sacīkšu direktora nolamāšanas

Pievienot komentāru
Fetels par mata tiesu izsprūk no soda pēc F1 sacīkšu direktora nolamāšanas
Foto: EPA/LETA

Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA) otrdien izteica brīdinājumu Pirmās formulas (F1) vācu pilotam Sebastianam Fetelam, kurš Meksikas Grand Prix laikā nolamāja sacensību direktoru Čārliju Vitingu.

FIA prezidents Žans Tods izlēmis “izņēmuma dēļ” nesodīt Fetelu, kurš atvainojies Vitingam. Ferrari komandu pārstāvošais četrkārtējais pasaules čempions svētdienas sacīkstes beigās bija ļoti neapmierināts ar Nīderlandes braucēju Maksu Verstapenu (Red Bull). Tas Fetelam lika radio sakaros izteikt vairākas Verstapenam un Vitingam veltītas rupjības, kuras televīzijas ēterā nācās cenzēt.

VIDEO: Fetela ”skaistā” leksika

“Nekavējoties pēc incidenta, Sebastians Fetels sameklēja Čārliju Vitingu, izsakot nožēlu par savu uzvedību,” teikts FIA paziņojumā. “Tāpat viņš pēc paša iniciatīvas nosūtīja vēstules Žanam Todam un Čārlijam Vitingam, kurās atvainojās.” Līdz ar to Tods izlēmis, ka šoreiz vācu pilots tiks cauri sveikā bez soda, kaut Fetelam atgādināts, ka visiem sacīkšu dalībniekiem jābūt cieņpilniem, lai rādītu labu piemēru jaunākajai paaudzei.

Lasi vēl