Fetels F1 Kanādas “Grand Prix” svin savu 50.uzvaru un atgūst līderpozīciju kopvērtējumā

AP/LETA

“Ferrari” pilots Sebastians Fetels svētdien uzvarēja F1 Kanādas “Grand Prix” un, Luisam Hamiltonam finišējot piektajā vietā, atgriezās pirmajā vietā arī pasaules čempionāta kopvērtējumā.

Otrajā vietā finišēja Valteri Botass ar “Mercedes”, trešajā vietā atstājot “Red Bull” pilotu Maksu Verstapenu. Ceturtais palika Verstapena komandas biedrs Daniels Rikjardo, piektais finišēja Hamiltons un sešinieku noslēdza “Ferrari” otrais pilots Kimi Raikonens.

Pēc uzvaras Monreālā Fetels ar septiņās sacīkstēs izcīnītu 121 punktu atgriezās arī pirmajā vietā pasaules čempionāta kopvērtējumā. Līdzšinējais līderis Hamiltons gan atpaliek tikai par vienu punktu. Botasam ir 86, Rikjardo 84, Raikonenam 68 un Verstapenam 50 punkti.