Komentāri
Fernando Alonso kļūst par futbola kluba Madrides “Real” goda biedru
REUTERS

F1 braucējs Fernando Alonso pieņēmis “La Liga” milža laipno žestu un kļuvis par tās goda biedru.

Pats Alonso atzīst, ka ir “Real” fans jau kopš bērnības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divkārtējais F1 čempions pirmdien tika prezentēts “Real” mājas stadionā, kur ieguva biedra karti, kā arī personalizēto kreklu no kluba prezidenta Florentīno Pereza. Šādu “Real” kluba atzinību ieguvuši arī tenisists Rafaēls Nadāls un golfa spēlētājs Serdžio Garsia.

Gracias. @realmadrid #socio #member

A post shared by Fernando Alonso (@fernandoalo_oficial) on

“Milzīgs paldies “Real Madrid” un prezidentam. Atrašanās stadionā, kuru mīlu, ir ļoti īpaša,” atzīst Alonso. “Es vienmēr sekoju “Real” gaitām, un man ir prieks par īpašajiem brīžiem, ar kuriem dalāmies.”

“Man bieži vaicā, kāpēc esmu Real fans, un man nekad nav bijusi konkrēta atbilde uz šādu jautājumu. Esmu “Real” fans, jo esmu “Real” fans. Tas ir līdzīgi kā kāds man prasītu, kāpēc man ir brūnas acis.”

Kluba prezidents Perezs atzīt, ka šāds gods Alonso piešķirts par uzticību un mīlestību pret klubu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl