F2 zvaigzne Korea ievietots mākslīgajā komā pēc avārijas, kurā bojā gāja cits braucējs Ibērs

Pievienot komentāru
F2 zvaigzne Korea ievietots mākslīgajā komā pēc avārijas, kurā bojā gāja cits braucējs Ibērs
AFP/SCANPIX

”Formula 2” braucējs Huans Manuels Korea ticis ievietots mākslīgās komans stāvoklī, atsaucoties uz viņa vecāku sniegto informāciju.

20 gadus vecais F2 sportists pagājušajā sestdienā cieta avārijā, kas letāli beidzās citam braucējam Antuānam Ibēram.

Pirms avārijas Ibērs nesavaldīja savu formulu, kas izlidoja no trases aiz slavenā ”Eau Rougue” līkuma. Diemžēl, atsitusies pret barjerām, tā izslīdēja atpakaļ trasē un lielā ātrumā bolīdā ietriecās amerikāņa Huana Manuela Koreas vadītā formula.

Abi sportisti uzreiz pēc avārijas tika nekavējoties nogādāti slimnīcā. Ibēra dzīvību glābt neizdevās, kamēr mediķi Koreas dzīvību vēl cenšas glābt un šobrīd viņa stāvoklis vēl arvien ir kritisks, tomēr stabils.

Ekvadoriešu-amerikāņu sportists Korea sadursmē salauza abas kājas un guva vairākas muguras traumas. Viņš pēc operācijas veikšanas ticis nogādāts slimnīcā Anglijā.

Sportista vecāki pauduši viedokli, ka ir svarīgi saglabāt optimismu: ”Mēs esam pārliecināti, ka mūsu dēls mūs pārsteigs, kā viņš to darījis vienmēr.”

Koreas vecāki pauda lielu pateicību par atbalstu, kas viņiem sniegts pēdējo septiņu dienu laikā, kamēr viņu dēls cīnās par savu izdzīvošanu.