F1 superzvaigzne Hamiltons šokēts par to, ka vēl nav atcelta Austrālijas ”Grand Prix” sacīkste

Pievienot komentāru
F1 superzvaigzne Hamiltons šokēts par to, ka vēl nav atcelta Austrālijas ”Grand Prix” sacīkste
AFP/SCANPIX

”Formula 1” britu superzvaigzne Lūiss Hamiltons izteicies, ka ir šokēts par to, ka arvien nav atcelta Austrālijas ”Grand Prix” sacīkste, kam būtu jānotiek šajā nedēļas nogalē.

”Es esmu ļoti, ļoti pārsteigts par to, ka esam te,” preses konferencē izteicies seškārtējais F1 čempions. ”Tas ir lieliski, ka mums ir sacīkstes, tomēr šokējoši, ka atrodamies šajā telpā.”

Sacīkšu braucēja komentāri izskanēja neilgi pēc tam, kad pieciem F1 komandas dalībniekiem tika noteikta mājas karantīna, kad viņiem parādījušies ”Covid-19” līdzīgi simptomi.

Tāpat ”Mercedes” komandas braucējs sacīja, ka viņu uztrauc fanu apmeklējums sezonas atklāšanas pasākumā un F1 atbilde saistībā ar to.

”Tur ir tik daudz fanu, liekas, ka pārējā pasaule reaģē nedaudz par vēlu. Mēs redzam, ka Tramps noslēdz ASV robežas, redzam situāciju NBA, tomēr F1 vēl arvien turpinās,” Hamiltons teica.

Iespējams, konferences skaļākais izteikums bija Hamiltona izteikums saistībā ar finansēm un F1: ”Nauda ir karalis.”

Viņš vēl piebilda: ”Es vienkārši vēlos visus aicināt būt pēc iespējas uzmanīgākiem, es ceru, ka visiem ir dezinfekcijas līdzeklis.”

Savu viedokli pauda arī ”Ferrari” komandas sportists Sebastians Fetels: ”Tas ir grūti pilnībā spriest par situāciju, bet es saprotu, ka daudz sporta pasākumu ticis atcelts, un tas ir pilnīgi objektīvi jautāt, kādēļ esam šeit. Tomēr mums ir jāpaļaujas uz motosporta vadības organizācijas FIA lēmumiem.”