F1 Šanhajas aplis būs lieliska arēna jaunai cīņai

Komentāri
F1 Šanhajas aplis būs lieliska arēna jaunai cīņai
Foto: AFP/LETA

  Piektdien, sestdien un svētdien Šanhajā risināsies Pirmās Formulas 2017.gada sezonas otrais posms – Ķīnas Grand Prix izcīņa!

F1 pirmais posms Austrālijā faniem sagādāja vairākus iemeslus karstām diskusijām. Vai Melburnā Sebastians Fetels vairāk uzvarēja, vai Luiss Hamiltons zaudēja? Kas notiktu, ja Mercedes pilots boksos brauktu pāris apļus vēlāk? Vai Ferrari ir pārāki par Mercedes, vai tomēr uzvara Austrālijā bija vairāk negadījums un izņēmums? Vai Valteri Botass sezonas laikā cīnīsies ar Hamiltonu kā līdzīgs ar līdzīgu? Cik neglīta ir jauno bolīdu haizivs spura? Vai nākamajos posmos apdzīšanu būs vairāk? Uz šiem un citiem jautājumiem vismaz daļējas atbildes sniegs sezonas otrais posms Ķīnā, kur Hamiltons ir izcīnījis četras uzvaras, bet Fetels un Kimi Raikonens uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpuši pa reizei.

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pēc sezonas atklāšanas drudža Austrālijā, nākamais pārbaudījums ir Ķīnas trase ar 1,2 km garo taisni, kas piedāvās pilotiem un komandām jaunu pārbaudījumu. Arī šī trase nedos pilnīgu priekšstatu par spēku samēru, taču atsijās tās komandas, kurām ir problēmas ar jaudas parametriem. Vispirms jau McLaren Honda Ķīnā varētu izskatīties īpaši bezpalīdzīgi. Savukārt favorītu duelī Šanhajas aplis būs lieliska arēna jaunai cīņai. Luisam Hamiltonam iepriekšējos gados Ķīnā ir bijuši lieliski rezultāti un Mercedes tagad ir aizkaitināta par zaudējumu Austrālijā – varam sagaidīt no ’sudraba bultām’ pamatīgu atbildes triecienu.”

Ķīnas Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

·     Piektdien, 7.martā, 05:55 F1 Ķīnas GP 1.treniņbraucieni.

·     Piektdien, 7.martā, 08:55 F1 Ķīnas GP 2.treniņbraucieni.

·     Sestdien, 8.martā, 06:55 F1 Ķīnas GP 3.treniņbraucieni.

·     Sestdien, 8.martā, 09:55 F1 Ķīnas GP kvalifikācija.

·     Svētdien, 9.martā, 08:50 F1 Ķīnas GP.

Lasi vēl