F1 pilots Raikonens atzīst, ka regulāra ballēšanās sezonas laikā uzlaboja viņa startus

0 Komentāru
F1 pilots Raikonens atzīst, ka regulāra ballēšanās sezonas laikā uzlaboja viņa startus
EPA/SCANPIX

Formula 1 pilots Kimi Raikonens F1 mājaslapā izveidotajā oficiālajā podkāstā “Beyond The Grid” neslēpa, ka uzdzīve starp sacensībām uzlabojusi viņa nākamos startus.

Ballēšanās padarīja somu braucēju Kimi Raikonenu par labāku Formula 1 pilotu, neslēpa sportists.

39 gadus vecais Raikonens šajā nedēļas nogalē uzsāks savu kārtējo F1 sezonu, aizvadot sacensības Austrālijā un pārstāvot “Alfa Romeo” komandu.

Lai gan liela daļa sabiedrības izteikumus par Raikonena aizraušanos ar ballītēm uzskatījusi par joku, pilots atzinis, ka liela daļa no tā bijusi patiesība.

“Patiesībā, es bieži braucu labāk pēc tam, kad starp sacensībām esmu darījis, ko gribu, piemēram, izklaidējos vai lietoju alkoholu,” atklāja Raikonens. “Būt sacīkšu pilotam un uzdzīvot ballītēs – tas man bija normāli.”

Savas F1 karjeras laikā Raikonens uzvarējis 21 posmā, turklāt 2007. gadā viņš “Ferrari” sastāvā tika kronēts par pasaules čempionu.

“Beyond The Grid” podkāstā izskanēja Raikonena izteikums, ka 2013.gadā pēc otrās vietas iegūšanas Bahreinas “Grand Prix” viņš ballējies 16 dienas, bet uzreiz pēc tam no uzdzīves atgājis, lai labi sagatavotos nākamajiem startiem – ar Barselonas posmā izcīnītu otro vietu.

“Pa lielam visa tā vasara bija piedalīšanās sacensībās un ballītes. Man tas bija normāli. Protams, no malas tas varētu izskatīties nedaudz dīvaini, tomēr pagātnē man tas nebija nekas neierasts,” par savu aizraušanos ar uzdzīvi atklāja Raikonens.

Kad pilotam tika vaicāts, kā viņš sacensībās sadzīvojis ar paģirām, viņš atbildēja, ka tās atslābinājušas, tomēr sacīkšu trasē likušas papildus koncentrēties, jo neesot bijusi pārāk liela pārliecība par saviem spēkiem. “Tas ļāva uzrādīt labākus rezultātus.” Tāpat pilots ir pārliecināts, ka ballēšanās uz viņa karjeru nav atstājusi negatīvu iespaidu.

Kimi Raikonens savu F1 debiju piedzīvoja 2001.gadā. Viņš ir braucis “Sauber”, “McLaren”, “Ferrari” un “Lotus” komandās. Pilots savulaik izmēģinājis spēkus arī rallijā.

0 Komentāru