Komentāri
F1 čempionu cīņas devītais raunds: Hamiltons pret Rosbergu Silverstonā
Foto: AFP/LETA

Jau otro gadu Mercedes F1 var ierasties Pirmās Formulas dzimtenē Silverstonā domājot tikai par cīņu komandas iekšienē. Konstruktoru kausā tuvākie sekotāji Ferrari atpaliek jau 136 punktus, bet individuālajā vērtējumā Sebastians Fetels no Niko Rosberga atpaliek 39 punktus. Savukārt divkārtējam pasaules čempionam Luisam Hamiltonam ir tikai par 10 punktiem vairāk kā viņa komandas biedram un galvenajam konkurentam cīņā par čempiona titulu.

Interesantākā cīņā Silverstonā varētu būt starp Ferrari un Williams pilotiem. Šādu vai citādāku iemeslu dēļ jau divus pēdējos posmus blakus Mercedes pilotiem uz goda pjedestāla ir stāvējuši Valteri Botass un Felipe Masa. Diez vai Ferrari gribēs palikt bez goda pjedestāla trešo reizi pēc kārtas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģirts Timrots, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Viena no senākajām, viena no leģendārākajām un viena no ātrākajām trasēm – Silverstona. Daudzi ātri līkumi, liela slodze riepām un liels prieks pilotiem. Sezona jau pusē – Mercedes pamazām atmet šaubas par savu dzinēju izturību un izmanto arvien agresīvākus regulējumus, kas pārējiem liedz pietuvoties pat neraugoties uz savu motoru attīstību. Tādēļ galvenā intriga atkal ir Rosberga un Hamiltona cīņa – pēc uzvaras Austrijā Niko atkal atpaliek vairs tikai 10 punktu.”

Lielbritānijas Grand Prix kanālā VSB:

Piektdien, 3.jūlijā

11:55 F1 Lielbritānijas GP 1.treniņbraucieni

15:55 F1 Lielbritānijas GP 2.treniņbraucieni

Sestdien, 4.jūlijā

11:55 F1 Lielbritānijas GP 3.treniņbraucieni

14:55 F1 Lielbritānijas GP kvalifikācija

Svētdien, 5.jūlijā

14:50 F1 Lielbritānijas GP

Lasi vēl