Komentāri

Šodien ar britu pilota Lūisa Hamiltona (“Mercedes”) uzvaru noslēdzās Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta 13. posms, kas norisinājās ”Moncas” trasē, Itālijā. Piedāvājām video ar šā posma skatāmākajām epizodēm.

Pēc pamatīgajām lietusgāzēm sestdienas kvalifikācijā šodien laikapstākļi iepriecināja F-1 komandas un visus klātesošos ar silto un saulaino dienu. Sacīkstes sākumā par labāko pozīciju aktīvi cīnījās ”Red Bull” komandas pilots Makss Verstapens, sadursmē ar vairākiem pilotiem pārplēšot priekšējo riepu. Savukārt Romēns Grožans no ”Haas” komandas, cīnoties ar to pašu Verstapenu, palika bez priekšēja antispārna. Visu sacensību garumā varēja vērot ”Ferari” pilota un sezonas līdera Sebastiāna Fetela aizraujošu pakaļdzīšanos abiem ”Mercedes” pilotiem Hamiltonam un Valteri Botasam.
Šosezon komandām vēl jāaizvada 7 posmi. Nākamais posms 17. septembrī notiks Singapūrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO:

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl