Drifteris Ivo Cīrulis savu ”sievu” nemainītu ne pret ko

Komentāri

Sporta mašīnas, ātrums un riepu smarža, tas viss sagaida skatītājus drifta sezonas atklāšanā, kas norisināsies Biķernieku trasē 6.–7. maijā. TV6 aprīļa meitenei Monikai Marijai Messingai bija tā iespēja paviesoties Limbažu pusē un iepazīties ar Baltijas drifta čempionu Ivo Cīruli, kurš tikko aizvadījis veiksmīgu startu Poznaņā, Polijā, kur izcīnījis 3. vietu ”Drift Masters Grand Prix” pirmajā posmā.

Ivo jau bērnībā gribējis kļūt par auto sportistu, un no sākotnējā hobija tagad tas ir kļuvis par dzīvesveidu. Viņa dzīvē bijis tik daudz traku notikumu, ka par tiem varētu sarakstīt veselu grāmatu. Jautāts, no kā autosportistam bail visvairāk, Ivo smej, ka no novecošanas, jo no nekā cita sportists nebaidoties, viņam patīk ekstrēmas lietas un jo trakāk, jo labāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Drifts kā sporta veids ir īpašs ar to, ka tajā nekad neko nevar paredzēt. Ivo lielākais sapnis ir kādreiz nobraukt otrpus okeāna ”Formula Drift” sacensībās, taču šā gada mērķis esot jau uzstādīts – nobraukt ”Drift Masters GP” Polijas čempionātā pēc iespējas labāk un pierādīt sevi.

Foto: Monika Marija Messinga intervē Ivo Cīruli

Ivo savu sporta automašīnu 3. sērijas BMW kupeju jeb, kā pats to sauc ”sievu”, nebūtu gatavs mainīt ne pret ko, jo paša ieguldītais darbs automašīnā nav novērtējams.

Jautāts, vai, viņaprāt, arī meitenes var nodarboties ar autosportu, Ivo teic, ka dzimumam neesot nozīmes, taču tam ir jābūt īpašam aicinājumam, un bailes jāatstāj tālu prom no sevis. ”Tas, ka čaļi dominē, nenozīmē, ka meitenes nedrīkst nodarboties ar šo sportu,” uzsver drifteris.

Jaunajiem drifteriem Ivo novēl būt atbildīgiem, un, ja patiešām vēlas nodarboties ar driftu, labāk sākt to darīt ziemā, kad uzsnidzis sniegs un ātrums nav tik liels, tāpat atcerēties par apkārtējo drošību, par ko, jauni būdami, daudzi piemirst. Labāk savus spēkus izmēģināt kādā nomaļā vietā, bet vēl labāk – kādā speciāli tam paredzētā pasākumā.

Par ko Ivo sapņoja kļūt bērnībā un kā tika pie sava sporta auto, skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl