Komentāri
Drifteris Eglīte “HGK Drift Challenge” sacensībās Biķerniekos piekāpjas tikai pasaules ”dūžiem”
Foto: Publicitātes foto

Latvijas drifteris Jānis Eglīte sestdien Biķernieku trasē izcīnīja trešo vietu drifta sacensībās “HGK Drift Challenge”, vēsta sacīkšu rīkotāji.

Par sacensību uzvarētāju kļuva igaunis Harolds Valdma, kurš finālā pārspēja japāni Daigo Saito, kurš vienīgais drifteris pasaulē ir izcīnījis ASV, Japānas un Āzijas čempionu titulus. Finālā igauņu talants Valdma brauca nekļūdīgi, kamēr Saito pārcentās un savā vadošajā braucienā izslīdēja, tomēr spēja saglabāt sānslīdi un atgriezties trasē. Tiesa, driftā izbraukt ārpus trases ir pret sacensību noteikumiem, līdz ar to tiesneši uzvaru piešķīra igauņu pilotam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Publicitātes foto

Tikmēr Eglīte, kurš karjeras laikā trīs reizes triumfējis Latvijas čempionātā, cīņā par bronzu pārspēja poli Pavelu Borkovski. Savukārt prestižā “Formula Drift” seriāla dalībniekam Kristapam Blušam sacensības beidzās “Top 8” kārtā, kurā tika ciests zaudējums Borkovskim. Bez Eglītes un Bluša Latviju šajās sacensībās pārstāvēja arī Ingus Jēkabsons, Ivo Cīrulis un Ingemārs Jēkabsons.

Foto: Publicitātes foto

Speciāli šīm sacensībām tika pielāgota Biķernieku trases konfigurācija. Sākuma daļā automašīnu ātrums sānslīdē pārsniedza 130 kilometrus stundā, bet noslēdzošajā līkumā braucējiem bija jādriftē vien centimetru attālumā no iespaidīgas betona sienas.

Foto: Publicitātes foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl