Komentāri
Drifteris Blušs ”Formula Drift” sezonu noslēdz ar augstu vietu kopvērtējumā
Foto: facebook.com/kristaps.bluss

Divkārtējais Austrumeiropas drifta čempionāta (EEDC) uzvarētājs Kristaps Blušs sestdien ieņēma 14.vietu Ziemeļamerikā notiekošā “Formula Drift” seriāla sezonas pēdējā – astotajā – posmā, kopvērtējumā sezonu noslēdzot piektajā pozīcijā.

Irvindeilas trasē, Kalifornijā, notikušajās sacensībās Blušs “HGK Racing Team” komandas sastāvā pirmo reizi brauca ar “E92 Eurofighter” mašīnu. Kvalifikācijā viņš bija otrā desmitnieka beigu daļā, bet izslēgšanas cīņās aizkļuva līdz otrajai kārtai, kur zaudēja nākamajam sacensību uzvarētājam Pjotram Viečekam no Polijas, sacensības noslēdzot 14.vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopvērtējumā Blušs zaudēja vienu pozīciju. Tikmēr par “Formula Drift” sacensību seriāla kopvērtējuma uzvarētāju kļuva īrs Džeimss Dīns, kurš sestdien palika trešais aiz Viečeka un japāņa Dai Jošiharas. Jūlijā Dīns Biķernieku trasē sacentās Baltijā vērienīgākajās drifta sacensībās “Drift Masters Grand Prix Betsafe King of Riga”.

Iepriekšējos divos etapos Blušs palika attiecīgi 11. un 13.vietā, bet vēl pirms tam trīs posmos bija kāpis uz goda pjedestāla, divas reizes ieņemot trešo pozīciju, bet reizi esot otrais.

Astoņos šīs sezonas etapos Dīns nopelnīja 651 punktu, bet otrais palika norvēģis Frēdriks Āsbo, kurš uzvarētājam zaudēja 113 punktus. Āsbo noslēdzošajā posmā palika piektais. Tikmēr trešais ar 418 punktiem sezonas noslēgumā bija lietuviešu izcelsmes amerikānis Aurims Bakhis, ceturtais palika Vons Gitins juniors, kuram tāpat kā Blušam bija 399 punkti. Gitins noslēdzošajā etapā palika ceturtais, kas ļāva latvieti apsteigt kopvērtējumā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl