Komentāri
Drifta braucējs Blušs otro “Formula Drift” seriāla posmu pēc kārtas kāpj uz goda pjedestāla
Foto: facebook.com/kristaps.bluss

Divkārtējais Austrumeiropas drifta čempionāta (EEDC) uzvarētājs Kristaps Blušs sestdien izcīnīja augsto trešo vietu ASV notiekošā “Formula Drift” seriāla sezonas ceturtajā posmā.

Latvijas drifteris arī iepriekšējā posmā bija trešais, līdz ar to viņš otro etapu pēc kārtas kāpa uz goda pjedestāla.

Par posma uzvarētāju tika kronēts lietuviešu izcelsmes amerikānis Aurims Bakhis, bet otrajā vietā ierindojās vēl viens ASV drifteris Maikls Essa.

Pirms tam kvalifikācijā Blušs bija ceturtais, bet sacensībās viņš izcīnīja trešo vietu.

Sezonas pirmajos divos posmos Blušs apstājās astotdaļfinālā, bet kopvērtējumā viņš pēc četriem etapiem ieņem sesto vietu.

Pērn Blušs piedalījās septiņos no astoņiem etapiem, noslēguma kopvērtējumā izcīnot 12.vietu. Blušs lielāko panākumu savā karjerā guva pērnās sezonas trešajā etapā, kad tika pie sensacionālas otrās vietas, bet sezonas beigās latvietis reizi arī aizkļuva līdz pusfinālam.

Aizpērn Blušs kļuva par pirmo latviešu drifta braucēju, kurš sacenties ārpus Eiropas.

HGK komandas pilots Blušs 2013.gadā izcīnīja Austrumeiropas drifta vicečempiona titulu, savukārt gadu vēlāk tam tika pievienoti Austrumeiropas čempiona un Krievijas vicečempiona tituli.

Blušs 17.jūnijā Biķernieku trasē piedalīsies drifta sacensībās “HGK Drift Challenge”, kur viņam būs iespēja spēkoties ar “Formula Drift” čempioniem Krisu Forsbergu un Daigo Saito.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl