Drifta braucējs Blušs “Formula Drift” pirmajā posmā Longbīčā apstājas astotdaļfinālā

Divkārtējais Austrumeiropas drifta čempionāta (EEDC) uzvarētājs Kristaps Blušs sestdien piedalījās ASV notiekošā “Formula Drift” seriāla sezonas pirmajā posmā Longbīčā.

1/16 finālā Kristaps Blušs pārspēja Robiju Nišidu, bet astotdaļfinālā piekāpās Fredrikam Asbo. Vēlāk 1/16 finālā Asbo zaudēja Aleksam Helbrunam, kurš tika līdz finālam. Tajā par pirmā posma uzvarētāju tika kronēts īrs Džeims Dīns.

Foto

Pērn Blušs piedalījās septiņos no astoņiem etapiem, noslēguma kopvērtējumā izcīnot 12.vietu. Blušs lielāko panākumu savā karjerā guva pērnās sezonas trešajā etapā, kad tika pie sensacionālas otrās vietas, bet pirms latvietis pamanījās tikt līdz pusfinālam. Aizpērn Blušs kļuva par pirmo latviešu drifta braucēju, kurš sacenties ārpus Eiropas.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!