Komentāri

Divkārtējais Austrumeiropas drifta čempionāta (EEDC) uzvarētājs Kristaps Blušs sestdien apstājās astotdaļfinālā arī ASV notiekošā “Formula Drift” seriāla sezonas otrajā posmā, viņu apturot vēlākajam posma uzvarētājam.

Piektdien notikušajās kvalifikācijas sacensībās Blušs uzrādīja 12. labāko rezultātu, bet sestdien izslēgšanas sacensību pirmajā kārtā latvietis uzvarēja Džefu Džounsu. Tomēr astotdaļfinālu neizdevās pārvarēt, Blušam piekāpjoties 2013.gada seriāla čempionam Maiklam Esam, kurš pēc tam aizkļuva līdz finālam un tajā uzvarēja arī 2015.gada čempionu un pērnās sezonas vicečempionu Frederiku Osbo no Dānijas.

Video: sacensību pilnais ieraksts

Arī šī mēneša sākumā notikušajā sezonas pirmajā etapā Blušs apstājās astotdaļfinālā, bet kopvērtējumā latvietis pēc diviem posmiem ieņem 12.vietu.Pērn Blušs piedalījās septiņos no astoņiem etapiem, noslēguma kopvērtējumā izcīnot 12.vietu. Blušs lielāko panākumu savā karjerā guva pērnās sezonas trešajā etapā, kad tika pie sensacionālas otrās vietas, bet sezonas beigās latvietis reizi arī aizkļuva līdz pusfinālam. Aizpērn Blušs kļuva par pirmo latviešu drifta braucēju, kurš sacenties ārpus Eiropas.

Lasi vēl