Komentāri

Uzvaru pasaules kausa ceturtā posma finālbraucienā Čehijā izcīnījis Austrālijas sportists Džeisons Doils, kurš pārspēja posmā lieliski braucošo Gregu Henkoku.

Finālbraucienā Doils parādīja teicamu braukšanu un aiz sevi atstāja titulēto amerikāni Gregu Henkoku, poli Vaclavu Miliku un Patriku Dudeku. Tikmēr visā posmā visvairāk punktus ieguva Henkoks, kurš izcīnīja 18. Pa 13 punktiem ieguva finālbrauciena uzvarētājs Doils, kā arī Dudeks un Miliks. Pēc četriem aizvadītiem posmiem kopvērtējuma galvgalī ar 51 punktu ir Dudeks, bet tikai par punktu atpaliek Doils.

Video: Doils uzvar Čehijas posma finālbraucienā

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl