Divi izcili Jonasa braucieni ļauj Latvijai Nāciju kausā motokrosā izcīnīt rekordaugsto astoto vietu

2 komentāri
TWITTER

Pauls jonass Nāciju kausā motokrosā savos braucienos finišēja otrajā un trešajā vietā, kas Latvijai ļāva ieņemt rekordaugsto astoto vietu. Pirmo uzvaru Nāciju kausa vēsturē savās mājās izcīnīja Nīderlande.

Trešajā braucienā Pauls Jonass finišēja aiz Glena Koldenhofa un MXGP pasaules čempiona Tima Gajsera. Toms Macuks ieņēma 22.vietu. Ar šo sniegumu pietika, lai Latvija ieņemtu rekordaugsto 8.vietu. 1992.gadā Latvijas izlase, kurā brauca Viesturs Gaušis, Mairis Levans un Leons Kozlovskis ieņēm 11.vietu.

Pirmo reizi Nāciju kausa 73 gadus garajā vēsturē Glens Koldenhofs, Džefrijs Hērlings un Kalvins Vlanderens nodrošināja uzvaru Nīderlandei. Otro vietu izcīnīja Beļģija, trešo Lielbritānija, un augstajā ceturtajā vietā sacensības beidza Igaunija.

Nāciju kauss motokrosā. 3.brauciens:

Latvijas braucēji Dāvis Ivanovs un Toms Macuks pirmajā braucienā finišēja attiecīgi 26. un 28.vietā. Uzvaru izcīnīja Tims Gajsers, aiz kura nepilnu sekundi finišēja Džefrijs Hērlings.

Otrajā braucienā Pauls Jonass vienīgais spēja turēt līdzi Glenam Koldenhofam finišējot otrajā vietā. Dāvim Ivanovam šajā braucienā 22.vieta.