Daugavpils driftam reģistrējušies jau 60 dalībnieku

Pievienot komentāru
Daugavpils driftam reģistrējušies jau 60 dalībnieku

  Ar Daugavpils pilsētas domes atbalstu 16.jūlijā, piekto reizi drifts atgriezīsies Daugavpilī. Pirmo reizi Daugavpilī ir jau pieteicies nebijis skaits dalībnieku – 60, tas sola aizraujošas cīņas visās trijās klasēs. 16 jūlijā Daugavpilī notiks Triobet Latvijas drifta čempionāta posms un Triobet Latvijas drifta kausa posms.

Liels prieks, ka tieši Daugavpilī atkal ir atgriezies dalībnieku skaits ProAm klasei, ja iepriekš vienmēr street klasē bija vairāk dalībnieku tad šoreiz ProAm klasē ir reģistrējušies jau 28 dalībnieki, divi no tiem arī no Daugavpils, pagāju šāgada Proam klases gada uzvarētājs Jevgēņijs Sapuns un viņa komandas biedrs Petruha Jurkins, abi braucēji brauc ar Mersedes automašīnām. Daugavpilī uz starta redzēsim arī visus braucējus, kuri pašlaik cīnās par gada kopvērtējuma pjedestālu. Latviešiem konkurenci Proam klasē sastādīs arī 2 kaimiņu Lietuviešu braucēji.

Street klasē pašlaik reģistrējušies 24 braucēji un pro klasē 8 braucēji, ņemot vērā, ka reģistrācija turpināsies un ir atvērta pat sacensību dienā, dalībnieku skaits visās klasēs vēl pieaugs.

Sestdienā skatītājus priecēs drifta oficiālās sacensības, jau no 8 rītā sāksies drifta treniņi, dienas laika notiks visu 3 klašu kvalifikācijas braucieni un 3 klašu atsevišķi tandēmu braucieni. Oficiālā sacensību atklāšana ir noteikta uz plkst.13:00

10:45-11:50 Kvalifikācija Street klase

12:00-12:50 Treniņi Pro klase

13:00-13:30 Atklāšanas parāde

13:30-14:30 Kvalifikācija Proam klase

14:30-15:30 Kvalifikācija pro klase

16:00-17:30 Street tandēmi

17:30-18:30 Proam tandēmi

18:40-19:40 Pro tandēmi

20:00 Apbalvošanas ceremonija

Sacensību laikā skatītājiem ar konkursu palīdzību būs iespēja tikt pie ieejas biļetēm uz nākamajā dienā notiekošo Spīdveja pasākumu Daugavpilī.

Organizatori aicina droši sacensībām pietiekties arī jaunos censoņus no Latgales novada, jo street klasē savus spēkus var iemēģināt jebkurš braucējs, un tagad, kad sacensības notiek tik tuvu mājām, tiek dota vēl nebijusi iespēja pamēģināt spēkus šajā autosporta disciplīnā.

Arī šogad būs atvērtais dalībnieku parks, kad visiem būs iespējams aplūkot drifta automašīnas klātienē, kā arī parāde pa Daugavpils pilsētas ielām piektdienas vakarā.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas visās biļešu servisa kasēs un Statoil DUS, pieaugušajiem 7 EUR, bērniem 2,50 EUR (10-16 g.v.) , biļetes sacensību dienā maksās mazliet dārgāk.

TRIOBET LATVIJAS DRIFTA ČEMPIONĀTU UN TRIOBET LATVIJAS DRIFTA KAUSU ATBALSTA:

A/S Lāčplēsis, Bardahl eļļa, Riepu centrs keipoint, Super Viva saldējums, XL enerģijas dzēriens, STP auto piedevas, Skrīveru saldumi, Degviela, AZ Eko Serviss, Automazgātuve Genarts, Apsardze Berkuts, uzziņu dienests 1188, autoremontam.lv, Aldi pirotehnika, Zelta boulings, INK IDEA druka, Domnus-IT biznesa risinājumi, Black star shop Riga, Foot shop, Baltie- īstie auto,1188 uzziņu dienests.

Informatīvie atbalstītāji: Skaties.lv, Radio TEV, Reportaz.lv, SS.lv, Go4speed.lv, sportapersonibas.com, Top radio

Oficiālā affterparty vieta: Kubs Queen

Īpaši pateicamies Latgales reģiona sadarbības partneriem: Oficiālais sacensību atbalstītājs- Daugavpils pilsētas dome, Oficiālā televīzija Dautkom, oficiālais laikraksts avīze “Сейчас”, www.grani.lv, , AFAX, Čili Pica Daugavpils, Zabavi.net, Latgales radio un Park Hotel Latgola.