Komentāri

Vakardien, NASCAR posma laikā Lasvegasā, savā starpā sakāvās divi piloti – Kails Bušs un Džoijs Logano. Tā nebija vienkārša pagrūstīšanās – dūres tika izvicinātas kārtīgi.

Boksu zonā notikušā kautiņa cēlonis meklējams trasē. Lieta tāda, ka abu pilotu mašīnas divas reizes sadūrās. Pirmajā situācijā Bušs, lai nenotiktu sadursme ar citu automašīnu – aizķēra Logano spēkratu, bet tā rezultātā sekoja nākamā situācija. Logano pēdējā apļa laikā ietriecās Buša spēkratā un tas saslīdēja. Logano finišēja 4. vietā, savukārt Bušs tikai 22. pozīcijā. Noskaties, kādas emocijas valdīja boksos starp abiem pilotiem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl