Komentāri
Bijušais F-1 pilots Vēbers noslēgs savu autosportista karjeru
Foto: REUTERS/ SCANPIX ()

Bijušais Pirmās formulas (F-1) pilots Marks Vēbers no Austrālijas ar šo gadu noslēgs savu autosportista karjeru.

Pašlaik 40 gadus vecais Vēbers pēdējos gados Porsche rūpnīcas komandas sastāvā piedalījies Pasaules Izturības čempionātā (WEC), bet no F-1 viņš aizgāja 2013.gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Protams, noslēgt savas autosportista gaitas ir nozīmīgs lēmums. Laiks, kad to darīt, ir izvēlēts pareizs – gadiem ejot, skaties uz lietām citādi, un mainījušās prioritātes,” izteicās Vēbers.

F-1 čempionātā austrālietis startēja no 2002.gada, pārstāvot Minardi, Jaguar, Williams un Red Bull. Kopumā Vēbers piedalījās 215 sacīkstēs un izcīnīja deviņas uzvaras, bet uz goda pjedestāla viņš kāpis 42 reizes.

Karjeras labākais veikums Vēberam bija 2010., 2011. un 2013.gadā, kad viņš F-1 pasaules čempionāta kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu, turklāt nereti spraigi sacentās ar savu komandas biedru “Red Bull” vienībā Sebastjanu Fetelu no Vācijas.

Savas pēdējās oficiālās sacīkstes karjerā Vēbers aizvadīs 19.novembrī, kad Porsche sastāvā piedalīsies WEC posmā Bahreinā.

Pērn Vēberam kopā ar komandu izdevās kļūt par WEC čempionu, bet pēc karjeras noslēguma austrālietis kļūs par Porsche vēstnesi.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl