Baumanis par neveiksmīgo mājas posmu: Ir jāsavāc informācija un zināšanas, ko ieguvām šajās sacensībās

Pievienot komentāru
Baumanis par neveiksmīgo mājas posmu: Ir jāsavāc informācija un zināšanas, ko ieguvām šajās sacensībās
EDIJS PĀLENS, LETA

Pasaules rallijkrosa čempionāta priekšpēdējā posmā svētdien Rīgā uzvarēja Timijs Hansens un atguva līderpozīciju kopvērtējumā.

Hansens goda pjedestālu dalīja ar Niklass Gromholmu un Andreasu Bakerūdu, kurš kopvērtējumā tagad atkāpies uz otro vietu un zaudē Timijam tikai vienu punktu. Vēl par septiņiem atpaliek Timija brālis Kevins Hansens.

”Mēs nedēļas nogalē paveicām lielisku atgūšanos. Pēc neveiksmīgās kvalifikācijas sestdien visa komanda saliedējās. Mēs nepadevāmies un šī uzvara nāca no sirds. Es esmu ļoti lepns par savu komandu, ” atzina Biķernieku posma uzvarētājs.

Jānis Baumanis un Reinis Nitišs tikās vienā pusfināla braucienā un finālā neiekļuva.

“Es domāju, ka šeit nav jādzēš nekādas atmiņas. Ir jāsavāc informācija un zināšanas, ko ieguvām šajās sacensībās, ” atzina Baumanis.

Baumanis čempionāta kopvērtējumā saglabā piekto vietu, 31 punktu aiz jau minētā Gronholma.

“Neste World RX of Latvia” atskats:

Pasaules rallijkrosa sezona noslēgsies novembrī Dienvidāfrikā. Aizvadītajos deviņos posmos uzvaras ir svinēuši seši dažādi piloti.

Savukārt Eiropas čempiona noslēdzošjā ”Super Cars” posmā Rīgā uzvarēja Žans Baptista Duborgs, nodrošinot vice-čempiona titulu, bet par čempionu kronēja Robinu Larsonu.