Bahreinas GP izcīna Fetels, Raikonena boksu apmeklējuma laikā cieš “Ferrari” mehāniķis

3 komentāri
Bahreinas GP izcīna Fetels, Raikonena boksu apmeklējuma laikā cieš “Ferrari” mehāniķis
AFP/LETA

F1 jaunās sezonas otrajā posmā Sebastians Fetels izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas, pēdējos apļos noturot sev aizmugurē Valteri Botasu. Kimi Raikonena boksu apmeklējuma laikā incidentā savainojumus guva “Ferrari” komandas mehāniķis.

Startējot no 9.pozīcijas, trešais finišēja “Mercedes” pasaules čempions Luiss Hamiltons. Aiz Hamiltona finišu sasniedza Pjērs Gaslī, Kevins Magnusens, Niko Hulkenbergs, Fernando Alonso, Stofels Vandorns, Markuss Eriksons un Sebastians Okons.

Kimi Raikonena boksu apmeklējuma laikā “Ferrari” formulai neizdevās noņemt kreiso aizmugurējo riteni. Vēl nenoskaidrotu iemeslu dēļ somu pilots devās prom no boksiem, aizķerot komandas mehāniķi, kurš krītot lauza divus kājas kaulus.

Pēc pirmajiem diviem posmiem Fetels ir izcīnījis maksimāli iespējamos 50 punktus. Kopvērtējuma 2.vietu ieņem Hamiltons ar 33, trešo Bottas ar 22 punktiem. Augstajā ceturtajā vietā ir Fernando Alonso ar 16 punktiem.  Vēl par punktu atpaliek Bahreinas neveiksminieks Raikonens, par diviem Hulkenbergs un četriem Daniels Rikjardo.