Komentāri

Sestdienas Indiānas štata “Anderson” spīdveja trasē tika aizvadītas autosacīkstes, kurās skatītājiem nācās piedzīvot trillera filmas cienīgus notikumus.

Sacensību laikā izcēlās sadursmes starp diviem braucējiem, taču viens no tiem par to bija ārkārtīgi neapmierināts. Melnās mašīnas vadītājs piebrauca pie pretinieka, pasauca to ārā no automašīnas un sākās dūru vicināšana. Tomēr ātri vien reaģēja policija, kura kautiņa iniciatoram iedeva eletrošoka devu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trasi abi sportisti pameta roku dzelžos. Vēlāk varas iestādes atzina, ka visas izdarības nebija iestudētas un abu braucēju indentitāti neatklāja.

Video: avārija, kautiņš un pat elektrošoks – autosacīkstes ASV pārvēršas trillerī

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl