Audi neizslēdz iespēju nākotnē startēt F-1 čempionātā

0 Komentāru
Audi neizslēdz iespēju nākotnē startēt F-1 čempionātā
Foto: AFP/LETA

Automašīnu ražotājs Audi nākotnē neizslēdz iespēju startēt pasaules čempionātā Pirmajā formulā, britu laikrakstam Auto Express atklāja Audi priekšsēdētājs Rūperts Štādlers.

“Dzīvē vienmēr jāpatur iespēja būt atvērtam visādiem variantiem. Mums pagaidām jau ir veiksmīgi projekti tehniskajos sporta veidos. Runājot par F-1, jāgaida un jāskatās. Patlaban nē, bet nākotnē tā varētu būt viena no iespējām,” atzīmēja Štādlers.

Audi dalībai F-1 būs nepieciešams apstiprinājums no mātesuzņēmuma Volkswagen, kurā patlaban notiek vadības maiņa. Aprīļa beigās no Vācijas autobūves koncernā Volkswagen vadības grožiem atkāpās kompānijas priekšsēdētājs un autoražotāja dibinātāja mazdēls Ferdinands Pīhs, kurš, kā tiek uzskatīts, esot pret Audi dalību F-1 čempionātā. Šī gada sezonā F-1 sacensībās startē formulas, kas izmanto Ferrari, Mercedes, Honda un Renault dzinējus.

Čempionāta kopvērtējumā pēc pieciem posmiem līderis ar 111 punktiem ir brits Luiss Hamiltons no Mercedes, viņam ar attiecīgi 91 un 80 punktiem seko komandas biedrs Niko Rosbergs un Sebastians Fetels no Ferrari. Ceturtajā vietā ar 52 punktiem ir Ferarri pilots Kimi Raikonens, bet piektais ar 42 punktiem ir Williams braucējs Valteri Botass. Šosezon F-1 piloti sacentīsies 19 posmu garumā. Sākotnēji bija plānoti 20 posmi, tomēr jau sezonas gaitā tika atceltas vasarā gaidāmās sacīkstes Vācijā.

0 Komentāru