Arī nākamgad rallijs “Liepāja” noslēgs Eiropas čempionāta sezonu

0 Komentāru
Arī nākamgad rallijs “Liepāja” noslēgs Eiropas čempionāta sezonu
Foto: 2017.lvrally.com

Rallijs “Liepāja” nākamgad notiks no 12. līdz 14. oktobrim un atkal noslēgs Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Eiropas autorallija čempionāta (ERČ) sezonu, vēsta organizatori.

Nākamā gada ERČ kalendārā plānoti astoņi posmi – pa četriem asfalta un grunts rallijiem.

Rallijs “Liepāja” nākamgad notiks nedēļu vēlāk nekā šoruden, nodrošinot, ka tā norise nepārklāsies ar pasaules rallija čempionāta (WRC) posmu. Arī šogad sacensības kalendārā bija noslēdzošās, sadalot čempionu titulus.

Tiek solīts, ka pilnu ERČ kalendāru organizatori publicēs 6.decembrī.

“Sarīkot noslēdzošo Eiropas čempionāta posmu ir liels gods, un tanī pat laikā arī liela atbildība, jo, izšķiroties jaunajam čempionu titula īpašniekam, katrai mazākajai niansei tiek pievērsta īpaša uzmanība,” paudis ralliju organizējošā uzņēmuma “RA Events” direktors Raimonds Strokšs. “Vienlaicīgi, sarīkojot nevainojamas sacensības, tā būs lieliska iespēja Latvijas simtgades svinību laikā ļaut mūsu valsts un Liepājas pilsētas vārdam izskanēt vēl skaļāk.”

Rallijs “Liepāja” nākamgad notiks jau sesto reizi. Sākotnēji sacensības notika ziemas sezonā, tomēr 2016. gada sākumā rallijs nepiemērotu laika apstākļu dēļ tika pārcelts uz rudeni un norisinājās septembra vidū.

Šogad rallijā “Liepāja” triumfēja ar Latvijas licenci startējošais “Sports Racing Technologies” (SRT) komandas krievu autosportists Nikolajs Grjazins, kamēr no pašmāju sportistiem labākais bija sesto vietu guvušais rallijkrosa pilots Reinis Nitišs.

Čempiona titulu Liepājā garantēja polis Kajetans Kajetanovičs, kuram gan šā gada sacensības Latvijā aizēnoja traģēdija, jo to laikā notika helikoptera avārija, kurā gāja bojā viņa tuvs draugs.

0 Komentāru