Komentāri
Ar kvalifikācijas braucieniem Biķerniekos sākas rallijkrosa PČ Latvijas posms
Foto: LETA ()

Ar pirmajiem diviem kvalifikācijas braucieniem Ceļu satiksmes drošības direkcijas Biķernieku kompleksajā sporta bāzē šodien sāksies pasaules čempionāta desmitais posms.

Piektdien notikušajā pirmās kvalifikācijas kārtas izvēlē Reinis Nitišs savā braucienā tika pie “pole-position”, bet Jānis Baumanis pie pēdējās vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt svētdien notiks kvalifikācijas noslēdzošās kārtas un cīņas par goda pjedestālu. Sestdien un svētdien Biķerniekos ieeja skatītājiem būs atvērta jau plkst.8 no rīta, bet trasē būs vērojamas cīņas arī Eiropas čempionāta ieskaitē.

Prestižajā SuperCar klasē Baumanis šosezon pārstāv Austria komandu, bet Nitišs līdz šim startēja All-Inkl.com vienībā, ar kuru sadarbību ir beidzis, bet iepriekšējā posmā Barselonā viņš pārstāvēja Olsbergs MSE, kurā startēja arī iepriekšējos divus gadus.

Pasaules rallijkrosa čempionāta posms Latvijā risināsies pirmo reizi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl