Komentāri
Ar cerību uz sauli Ķegumā sākas pasaules čempionāts motokrosā
Foto: MXGP.COM

Latvijas līdzjutēju lielākais uztraukums pēc Zviedrijas
 GP izcīņas Udevallas trasē bija par Paulu Jonasu – vai
 pēc kritiena otrajā braucienā viņš varēs braukt
 Ķegumā? Varēs! MX2 klasē Latviju pārstāvēs arī Roberts Justs.

Kopvērtējuma līderis ar 423 punktiem ir Herlingss, kuram ar 345 punktiem seko slovēnis Tims Gajsers. Par desmit punktiem mazāk ir francūzim Valentīnam Gilo, bet ceturtajā vietā ar 311 punktiem ir Džeremijs Sīvers no Šveices, kurš par četriem punktiem apsteidz Jonasu.  Justs ar 145 punktiem ierindojas 15.pozīcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

MXGP brauks tikai viens mājinieks – Dāvis Ivanovs, kurš Līdz šim piedalījies trijos MXGP posmos, kas ar 8 punktiem kopvērtējumā ļauj ieņemt 38.vietu.

Sestdien 12:50 pirmo sacīksti aizvadīs Eiropas čempionāta braucēji 65 kubikcentimetru klasē, kam sekos 85 kubikcentimetru klases pārstāvji. 15:20 pirmo posmu aizvadīs arī 250 kubikcentimetru klases sportisti. 16:10 kvalifikāciju aizvadīs pasaules čempionāta braucēji MX2 klasē, bet prestižākās MXGP klases pārstāvji uz starta dosies 17:00. Svētdien notiks otrie braucieni Eiropas čempionāta sportistiem, kā arī sacensības MX2 un MXGP sportistiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl