Abū Dabī sākas izšķirošā kauja par F1 čempiona titulu

Pievienot komentāru
Abū Dabī sākas izšķirošā kauja par F1 čempiona titulu

Klāt ir PIrmās Formulas 2016.gada čempionāta kulminācija – pēdējais un izšķirošais posms Abū Dabī Lielās Balvas izcīņa. Trīs gadu laikā otro reizi Jasmarinas trasē par čempionu var kļūt vai nu Luiss Hamiltons, vai Niko Rosbergs.

Galvenā atšķirība – šoreiz galvenais favorīts ir Niko Rosbergs. Viņam ir 12 punktu pārsvars, un titula izcīnīšanai pietiks ar finišu trešajā vietā.

Jānis Janševics, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Abi titula pretendenti Niko Rosbergs un Luiss Hamiltons šajā sezonā jau uzvarējuši pa četrām sacīkstēm pēc kārtas. Un Hamiltons, ļoti iespējams, pēc ASV, Meksikas un Brazīlijas būs pirmais arī Jasmarinas trasē. Tomēr ar to ceturtā titula izcīnīšanai var izrādīties stipri par maz – Rosbergam, lai kļūtu par pasaules čempionu un atkārtotu sava tēva Kekes Rosberga panākumu pirms 34 gadiem, pietiek ar finišu 3.vietā. Neskatoties uz Red Bull bosa Kristiana Hornera ieteikumu Hamiltonam piebremzēt savu konkurentu, lai cīņā varētu iesaistīties Makss Verstapens un Daniels Rikjardo, pats trīskārtējais čempions gatavojas dominēt visos treniņos, kvalifikācijā un sacīkstē. Rosbergs visiem atgādina, ka viņa rīcībā ir formula, ar ko var izcīnīt uzvaru, un tieši to viņš arī gatavojas darīt. Katrā ziņā zinot, ka neizturēt var arī Mercedes dzinēji, spriedze Jasmarinas trasē solās būt līdz pat 55.apļa pēdējam metram.”

Abū Dabī Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

Piektdien, 25.novembrī

10:55 1.treniņbraucieni.

Sestdien, 26.novembrī

01:20 2.treniņbraucieni.

11:55 3.treniņbraucieni.

14:55 Kvalifikācija.

Svētdien, 27.novembrī

14:50 Abū Dabī GP.

Lasi vēl