Komentāri
Motokrosa braucējs Matīss Karro savainojis ceļgala krusteniskās saites
Foto: LETA

Latvijas labākais motokrosa braucējs Matīss Karro treniņa laikā Francijā savainojis ceļgala krusteniskās saites, tāpēc pēc plānotās operācijas trasē varēs atgriezties ne ātrāk kā vasaras vidū, aģentūru LETA informēja sportista preses pārstāvis Mārtiņš Jankovskis.

Karro, kurš jaunajā sezonā pārstāv Anglijas komandu MVR-D Honda, bet sacensībās Latvijā brauks MX Moduls komandas sastāvā, līdz ar to izlaidīs gaidāmās sezonas sākumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Braucot treniņā, kādā no līkumiem mīksti piegūlos, kā rezultātā man virsū uzkrita motocikls, kas iespieda manu kāju. Tajā brīdī sajutu sāpes ceļgalā, taču nodomāju, ka nav nekas nopietns. Nākamajā dienā devos uz medicīnisko pārbaudi pie speciālistiem Anglijā, jo sāpes nebija pārgājušas. Saņemot rezultātus, tie nebija iepriecinoši, jo tika konstatēts ceļgala krusteniskās saites plīsums,” citēts Karro. Šobrīd Karro atrodas Latvijā, kur veic pastiprinātas medicīniskās pārbaudes un gatavojas operācijai.

”Ja operācija un rehabilitācijas process noritēs veiksmīgi, domāju, ka trasē varētu doties jau vasaras vidū,” uzskata sportists. ”Diemžēl tāds ir sports. Dažreiz no šādas mazas neveiksmes sekas var būt arī tādas, kādas tās ir tagad, kas liks izlaist daļu no sezonas. Taču nav vairs jēgas skatīties atpakaļ un domāt, kā būtu, ja būtu. Tagad priekšā man ir jauns pārbaudījums – ātrāk tikt atpakaļ uz strīpas un turpināt darīt to, kas man sagādā prieku.”

2014.gadā Karro aizvadīja veiksmīgāko sezonu karjerā, jo latviešu braucējs pasaules čempionātā prestižākās MXGP klases kopvērtējumā izcīnīja augsto 13.vietu. Tikmēr Anglijas motokrosa čempionātā Karro pirmo reizi karjerā kļuva par čempionu MX2 klasē.

Karro MVR-D komandā startēja no 2009. līdz 2011.gadam, braucot pasaules čempionāta MX2 klasē, bet kopš 2012.gada viņš brauca citā Anglijas vienībā – ar tagadējo nosaukumu Wilvo Forkrent KTM.

Pašlaik 23 gadus vecais Karro 2012. un 2013.gadā tika atzīts par Latvijas labāko tehnisko sporta veidu sportistu, bet pagājušā gada aptaujā bija starp finālistiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl