Rīgas Dinamo svētdien Kontinentālās Hokeja līgas izbraukuma spēlē pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 uzvarēja Pētera Skudras trenēto Ņižņijnovgorodas Torpedo. Vārtus Dinamo labā pamatlaikā guva Miķelis Rēdlihs, Līnuss Videls un Andris Džeriņš, bet izšķirošo bullīti realizēja Lauris Dārziņš.

Dinamo vārtsargu Džefu Delorjē pārspēja Vadims Krasnoslobodcevs, Vladimirs Galuzins un Jarko Imonens.

Otrās trešdaļas vidū, pēc Imonena vārtiem, Torpedo izvirzījās vadībā ar 3:1. Tomēr perioda izskaņā 19 sekunžu laikā mājnieku vārtsargu Mihailu Birjukovu pārspēja Līnuss Videls un Andris Džeriņš, panākot neizšķirtu.

Trešajā trešdaļā un pagarinājumā rezultāts vairs nemainījās, bet pēcspēles metienu sērijā izšķirošo izgājienu realizēja Lauris Dārziņš.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.