Metz prezidents Bernārs Serāns: Ikaunieks noslēgs līgumu uz četriem gadiem

Komentāri
Metz prezidents Bernārs Serāns: Ikaunieks noslēgs līgumu uz četriem gadiem
Foto: AFP/LETA

Talantīgais Latvijas futbolists Jānis Ikaunieks ar Francijas augstākās līgas vienību Metz noslēgs līgumu uz četriem gadiem, atklājis komandas prezidents Bernārs Serāns.

Izskatās, ka viņam ir daudz talanta. Strādājot ar futbolistiem no Ligue 1 viņš ātri uzlabos savas tehniskās kvalitātes, izdevumam Luxemburger Wort pastāstīja Serāns, darījumu ar Ikaunieku nosaucot par skatu nākotnē. Paredzams, ka Ikaunieka pāreja oficiāli noslēgsies janvāra pirmajās dienās.

Tāpat Metz prezidents atklāja, ka vienībai janvāra transfēru perioda laikā pievienosies arī divi Tunisijas izlases spēlētāji – 23 gadus vecais uzbrucējs Fahredins ben Jusefs un 22 gadus vecais pussargs Feržans Sasi.

Serāns nepauda apmierinātību ar sezonas sākumu. Kaut pirmajās 12 spēlēs vienība guva 18 punktus, nākamajos septiņos mačos tā izcīnījusi vien vienu punktu. Prezidents uzsvēra, ka vienībai pašlaik ir jauni spēlētāji, tāpēc vadība pilnībā uzticas galvenajam trenerim Albēram Kartjē, kurš ar Metz 2012.gadā sāka strādāt, kad vienība pirmoreiz vēsturē bija izkritusi uz trešo līgu.

Kā zināms, aizvadītajā sezonā, pārstāvot Liepājas komandu, virslīgas čempionātā Ikaunieks izcēlās ar 23 vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm, kļūstot par turnīra otro rezultatīvāko spēlētāju.

Ikaunieks spēlētāja karjeru sāka Kuldīgā, kur ar vietējo komandu divreiz uzvarēja Latvijas jaunatnes čempionātā, bet tagad jau ilgstoši dzīvo Liepājā. Šajā rudenī Ikaunieks debitēja arī Latvijas valstsvienībā.

Lasi vēl