Merzļikins: Matīss izglāba manu, manas sievas un vēl nedzimušā dēla dzīvību

15 komentāri
Merzļikins: Matīss izglāba manu, manas sievas un vēl nedzimušā dēla dzīvību
EDIJS PĀLENS, LETA

Traģiski bojā gājušais Latvijas hokeja vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks 4. jūlija vakarā izglāba Elvja Merzļikina, viņa sievas un vēl nedzimušā dēla dzīvību, teica Merzļikins Kivlenieka bēru ceremonijā.

“Viņš ne tikai izglāba daudz dzīvību,” sacīja Merzļikins, “viņš izglāba manu dēlu, manu sievu un mani.”

Kolumbusa, Ohaio – Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Melzļikins ceturtdien, 15. jūlijā, piemiņas pasākumā, sveica savu draugu Matīsu Kivlenieku kā varoni. Viņš teica, ka tajā naktī Kivlenieks viņu izglāba.

Pēc Merzļikina teiktā, viņš un viņa sieva atradās apmēram 20 līdz 30 pēdas aiz Kivlenieka brīdī, kad Kivleniekam trāpīja pirotehnikas lādiņš. Lādiņš skāra Kivlenieku krūtis, izraisot traumas, kas galu galā izrādījās letālas.

Merzļikins sacīja, ka, piedzimstot dēlam, par godu nelaiķa vārtsargam viņa otrais vārds būs Matīss.

“Viņš mira kā varonis” sacīja Merzļikins. Elvis Merzļikins teica, ka viņam pietrūks Kivlenieka, un nosauca viņu par “brāli”, nevis par draugu.

Kivlenieks mūžībā devās 4. jūlijā 24 gadu vecumā, Mičiganas štatā Detroitas tuvumā esošajā pilsētā Novajā ciešot nelaimes gadījumā, ko izraisīja nomaldījies pirotehnikas lādiņš.

Policija nav ierosinājusi krimināllietu un notikušo uzskata par nelaimes gadījumu, taču lieta nodota izskatīšanai prokuratūrā.

15 komentāri