Komentāri
Mercedes neliks šķēršļus Hamiltona un Rosberga savstarpējai cīņai
Foto: AFP/LETA

Mercedes komanda neliks šķēršļus brita Lūisa Hamiltona un vācieša Niko Rosberga savstarpējai cīņai par Pirmās formulas pasaules čempiona troni, pavēstījis šīs vienības vadītājs Toto Volfs.

Pagājušajā sezonā abi Mercedes piloti Hamiltons un Rosbergs līdz sezonas beigām saglabāja intrigu par F1 pasaules čempiona troni, turklāt sezonas gaitā netrūka arī nesaskaņu abu starpā. Tiesa, tajā iejaucās arī komanda, akcentējot, ka braucēji nedrīkst pārkāpt robežas un abiem sekmīgi jānokļūst līdz finišam, lai vienība varētu iegūt kārotos punktus Konstruktora kausa ieskaitē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Negrasāmies mainīt savu filozofiju un to, kā ļaut pilotiem sacensties. Lai gan tas ne vienmēr ir vienkārši, izteicās Volfs. Komandai, Mercedes zīmolam un visam F1 sacensību seriālam ir nozīmīgi ļaut Hamiltonam un Rosbergam savā starpā cīnīties par uzvaru.”

Volfs norāda, ka pērn komandas iekšienē starp pilotiem valdījusi spriedze, kas visvairāk uzliesmoja pēc Beļģijas Grand Prix izcīņas, kad Rosbergs un Hamiltons sadūrās. Pēcāk šī sadursme prasīja brita izstāšanos no sacīkstes.

Apzinājāmies, ka varam nonākt šādā situācijā. Tomēr pievērsām tai rūpīgu uzmanību, jo gribējām, lai nekas tāds vairs neatkārtotos. Tas, ka pēc tam mums nākamajos posmos izdevās izcīnīt tikai uzvaras, parāda, ka ar šo situāciju tikām galā veiksmīgi, uzvēra Volfs.

Arī šosezon Mercedes tiek uzskatīta par galveno favorīti F1 čempionātā, jo uzrādīja ātrākos laikus noslēdzošajos pirmssezonas testos. Jaunā F1 sezona sāksies jau šajā nedēļas nogalē.

Lasi vēl