Melo izjauc Karaļa Džeimsa atgriešanās balli

0 Komentāru
Melo izjauc Karaļa Džeimsa atgriešanās balli
Foto: USA TODAY SPORTS / SCANPIX

Pēc atgriešanās Klīvlendā pirmo oficiālo NBA spēli aizvadīja četrkārtējais līgas vērtīgākais spēlētājs Lebrons Džeimss. Tomēr pirmo vijoli šajā vakarā spēlēja Ņujorkas uzbrucējs Karmelo Entonijs, kurš Karaļa atgriešanās ballē aizveda savus Knicks līdz uzvarai.

Ceturtdienas vakars Klīvlendā bija īpašs. Pēc četriem gadiem Floridas saulē Karalis Džeimss atgriezās mājās. Kopā ar jauno galveno treneri Deividu Blatu un vienu no labākajiem uzbrucējiem Kevinu Lavu.

Džeimsa atgriešanos pirmajās rindās vēroja Džastins Bībers, Misters Futbols – Klīvlendas Browns kvorterbeks Džonijs Manzels, R&B zvaigzne Ašers. Tomēr triumfa vietā, amerikāņu izklaides biznesa vaļi kopā ar pārējiem 20 562 skatītājiem kļuva par lieciniekiem pirmo kucēnu slīcināšanai.

Pirmajā puslaikā Džeimss trāpīja tikai vienu metienu no deviņiem. Viņa piespēles biežāk lidoja autos un Ņujorkas basketbolistu rokās. Klīvlenda turējās, pateicoties Kevinam Lavam, Kairijam Ērvingamu un Tristanam Tompsonam, kurš cer, ka viņa kontrakts ar Klīvlendu nebeigsies 31. oktobrī.

Otrajā puslaikā būtiski nekas nemainījās. Entonijs 26 sekundes līdz spēles beigām pāri Džeimsa rokām iemeta pustālo metienu – 92:87 un atlikušajā laikā Knicks uzvaru nosargāja – 95:90. Karalim Džeimsam metieni no spēles 5–15, 17 punkti un 8 kļūdas. Lebrons pēc spēles: ”Tā bija tikai viena spēle. Mēs no tās mācīsimies. Un es esmu priecīgs, ka tā ir garām”.

NBA ceturtdienas spēļu rezultāti:

Klīvlendas Cavaliers Ņujorkas Knicks 90:95

Orlando Magic – Vašingtonas Wizards 98:105

Minesotas Timberwolves – Detroitas Pistons 97:91

Dalasas Mavericks – Jutas Jazz 120:102

Losandželosas Clippers – Oklahomas Thunder 93:90

0 Komentāru